Deel met je vrienden:

Speelruimte in Usquert

Afgelopen vrijdagavond is de eerste aflevering – hopelijk de eerste van een mooie lange reeks – gespeeld van de vriendschappelijke match tussen ScepU uit Usquert en Schaakclub Haren.

We togen met vier auto’s richting Usquert om daar de strijd aan te gaan in de fraaie villa Langeheerd. We traden aan met 12 tegen 12 en er zouden per persoon 4 rapidpartijen worden gespeeld.
Na de eerste ronde stond het maar liefst 17-7 in het voordeel van onze Oskerder vrienden, natuurlijk getooid in hun club-t-shirt.

Door een goede tweede ronde van de Hareners (11-13) werd de eindstand 28-20. De wisselbeker dus voor ScepU. Absolute topscoorders (4 uit 4) waren aan onze kant Lodewijk van Vliet en aan de kant van ScepU Edgar Muradian.
Dank aan ScepU voor de gastvrijheid, gezelligheid en natuurlijk de felicitaties en ook dank aan de autorijders. Volgend jaar in mei de volgende aflevering, dan in Haren.

Dank aan Marcel Spanjer voor zijn foto's.

Speelruimte in Usquert

Of wel of niet...

Winnaars met de beker

Eerste ronde

nn

bord Wit Vereniging Zwart Vereniging Uitslag Totaal
1 Erick Erdtsieck ScepU Maarten Klijn SC Haren 0-1  
1 Maarten Klijn SC Haren Erick Erdtsieck ScepU 0-1 1-1
             
2 Erwin Kok ScepU Thomas Wigmans SC Haren 1-0  
2 Thomas Wigmans SC Haren Erwin Kok ScepU 0-1 2-0
             
3 Jan Vijge ScepU George Scharke SC Haren 1-0  
3 George Scharke SC Haren Jan Vijge ScepU 0-1 2-0
             
4 Leonard in 't Veen ScepU Silvan Heijnen SC Haren 0-1  
4 Silvan Heijnen SC Haren Leonard in 't Veen ScepU 0-1 1-1
             
5 Arend Bensink ScepU Lodewijk van Vliet SC Haren 0-1  
5 Lodewijk van Vliet SC Haren Arend Bensink ScepU 1-0 0-2
             
6 Edgar Muradian ScepU Jelle van Kuiken SC Haren 1-0  
6 Jelle van Kuiken SC Haren Edgar Muradian ScepU 0-1 2-0
             
7 Silke Kok ScepU Yvar Hazenberg SC Haren 1-0  
7 Yvar Hazenberg SC Haren Wouter Bensink ScepU 0-1 2-0
             
8 Wouter Bensink ScepU Jibbe Blanksma SC Haren 1-0  
8 Jibbe Blanksma SC Haren Joost Bensink ScepU 0-1 2-0
             
9 Sebastiaan Bensink ScepU Joris Spanjer SC Haren 1-0  
9 Joris Spanjer SC Haren Joppe Kok ScepU 1-0 1-1
             
10 Joost Bensink ScepU Terrence Hazenberg SC Haren 1-0  
10 Terrence Hazenberg SC Haren Marlinde Ammeraal ScepU 0-1 2-0
             
11 Daan van der Eijk ScepU Matthijs Eikelaar SC Haren 1-0  
11 Matthijs Eikelaar SC Haren Lisabeth Woltjer ScepU 1-0 1-1
             
12 Marlinde Ammeraal ScepU Liang van Ingen Schenau SC Haren 1-0  
12 Liang van Ingen Schenau SC Haren Sophia Ammeraal ScepU 1-0 1-1

Eindstand eerste ronde 17-7

Tweede ronde

bord Wit Vereniging Zwart Vereniging Uitslag Totaal
1 Erwin Kok ScepU Maarten Klijn SC Haren 0-1  
1 Maarten Klijn SC Haren Erwin Kok ScepU 0-1 1-1
2 Erick Erdtsieck ScepU Thomas Wigmans SC Haren 0-1  
2 Thomas Wigmans SC Haren Erick Erdtsieck ScepU 0-1 1-1
3 Jan Vijge ScepU Silvan Heijnen SC Haren 1-0  
3 Silvan Heijnen SC Haren Jan Vijge ScepU 1-0 1-1
4 Leonard in 't Veen ScepU George Scharke SC Haren 1-0  
4 George Scharke SC Haren Leonard in 't Veen ScepU 0-1 2-0
5 Arend Bensink ScepU Jelle van Kuiken SC Haren 1-0  
5 Jelle van Kuiken SC Haren Arend Bensink ScepU 1-0 1-1
6 Edgar Muradian ScepU Yvar Hazenberg SC Haren 1-0  
6 Yvar Hazenberg SC Haren Edgar Muradian ScepU 0-1 2-0
7 Wouter Bensink ScepU Joris Spanjer SC Haren 0-1  
7 Joris Spanjer SC Haren Wouter Bensink ScepU 1- 0 0-2
8 Joost Bensink ScepU Lodewijk van Vliet SC Haren 0-1  
8 Lodewijk van Vliet SC Haren Joost Bensink ScepU 1-0 0-2
9 Joppe Kok ScepU Terrence Hazenberg SC Haren 1-0  
9 Terrence Hazenberg SC Haren Joppe Kok ScepU 0-1 2-0
10 Lisabeth Woltjer ScepU Liang van Ingen Schenau SC Haren 0-1  
10 Jibbe Blanksma SC Haren Lisabeth Woltjer ScepU 1-0 0-2
11 Marlinde Ammeraal ScepU Matthijs Eikelaar SC Haren 0-1  
11 Liang van Ingen Schenau SC Haren Marlinde Ammeraal ScepU 0-1 1-1
12 - ScepU Jibbe Blanksma SC Haren 0-1  
12 Matthijs Eikelaar SC Haren - ScepU 1-0 0-2

Uitslag tweede ronde 11-13

Einduitslag 28-20

persoonlijke scores

ScepU Punten Partijen
Erick Erdtsieck 2 4
Erwin Kok 3 4
Jan Vijge 3 4
Leonard in 't Veen 3 4
Arend Bensink 1 4
Edgar Muradian 4 4
Silke Kok 1 1
Wouter Bensink 2 4
Sebastiaan Bensink 1 1
Joost Bensink 2 4
Daan van der Eijk 1 1
Marlinde Ammeraal 3 4
Joppe Kok 2 3
Sophia Ammeraal 0 1
Lisabeth Woltjer 0 3
n.o. 0 2
     
SC Haren Punten Partijen
Maarten Klijn 2 4
Thomas Wigmans 1 4
George Scharke 0 4
Silvan Heijnen 2 4
Lodewijk van Vliet 4 4
Jelle van Kuiken 1 4
Yvar Hazenberg 0 4
Jibbe Blanksma 2 4
Joris Spanjer 3 4
Terrence Hazenberg 0 4
Matthijs Eikelaar 3 4
Liang van Ingen Schenau 2 4