Deel met je vrienden:

za 10 sep JCC Meesterklasse D ronde 1 t/m 3
vr 16 sep Interne ronde 1
JCC Promotieklasse A ronde 1 Haren A1-Opsterland A1 2½-1½
vr 23 sep Interne ronde 2
NJC Haren 1-Haren 2 3-1
di 27 sep NOSBO Promotieklasse Middelstum-Haren & Oostermoer 4½-3½
vr 30 sep Interne ronde 3
za 1 okt JCC Promotieklasse A ronde 2 & 3
JCC Meesterklasse D ronde 4 t/m 6
vr 7 okt Interne ronde 4
do 13 okt NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-Assen 2 4-4
vr 14 okt Beker ronde 1 + voordracht Andreas Tasma
vr 21 okt GEEN interne (herfstvakantie)
vr 28 okt Interne ronde 5
NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-ScepU 4-4 (6 jan. uitgespeeld)
NJC Haren 1-Staunton 1-3 | Haren 2-Ten Boer 3 2-2
vr 4 nov Interne ronde 6
za 5 nov Postillion Challenger ronde 1
wo 9 nov NOSBO 4T-Noord KroKo-Haren & Oostermoer 1½-2½
vr 11 nov Interne ronde 7
za 12 nov JCC Promotieklasse A ronde 4 & 5
vr 18 nov Interne ronde 8
ma 21 nov NOSBO 1A DAC-Haren & Oostermoer 2 4½-3½
vr 25 nov Beker ronde 2 + voordracht
NJC Gorredijk-Haren 1 2-2 | HSP-Haren 2 ½-3½
za 26 nov Postillion Challenger ronde 2
do 1 dec NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-ESG 4½-3½
vr 2 dec Interne ronde 9
NOSBO 4T-Noord Haren & Oostermoer-Paardensprong 3½-½
vr 9 dec Interne ronde 10
za 10 dec JCC Promotieklasse A ronde 6 & 7
JCC Meesterklasse D ronde 7 t/m 9: 11e plaats
di 13 dec NOSBO 1A Lewenborg 2-Haren & Oostermoer 2 4-4
vr 16 dec Interne ronde 11
za 17 dec Postillion Challenger ronde 3
vr 23 dec Snelschaken
vr 30 dec GEEN interne (kerstvakantie)
vr 6 jan GEEN interne (kerstvakantie)
za 7 jan Koffiehuisschaaktoernooi Toernooiwinnaar: Tijmen Hofstra
vr 13 jan Interne ronde 12
za 14 jan Postillion Challenger ronde 4
ma 16 jan NOSBO Promotieklasse Staunton 2-Haren & Oostermoer 5-3
di 17 jan NOSBO 4T-Noord Bedum-Haren & Oostermoer 1-3
vr 20 jan Interne ronde 13
NJC Ten Boer 3-Haren 1 1½-2½ | MSV-Haren 2 4-0
vr 27 jan Beker ronde 3 + voordracht Andreas Tasma
vr 3 feb Interne ronde 14
NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-Van der Linde 4½-3½
za 4 feb Postillion Challenger ronde 5
do 9 feb NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 4 4-4
vr 10 feb Interne ronde 15
NOSBO 4T-Noord SISSA Sisters-Haren & Oostermoer 2½-1½
NJC Haren 1-Philidor 1847 4-0 | Haren 2-Paardensprong 2 4-0
vr 17 feb Interne ronde 16
vr 24 feb GEEN interne (voorjaarsvakantie)
wo 1 mrt Basisschoolschaak Kampioenschap gemeente Haren Winnaar: Sint Nicolaasschool
vr 3 mrt Beker ronde 4 + voordracht Andreas Tasma
ma 6 mrt NOSBO 1A Roden-Haren & Oostermoer 2 6-2
vr 10 mrt Interne ronde 17
za 11 mrt Postillion Challenger ronde 6
vr 17 mrt Interne ronde 18
  NOSBO Promotieklasse Het Kasteel-Haren & Oostermoer 4½-3½  
NOSBO 4T-Noord Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 3 1-3
NJC Haren 1-De Paardensprong 1 3-1 | Haren 2-Ten Boer 2 2½-1½
vr 24 mrt Interne ronde 19
vr 31 mrt Interne
NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-SISSA 4 1½-6½
NJC Haren 2-Staunton 0-4 | MSV-Haren 1 1-3 Winnaar: Staunton | 2. Haren 1 | 7. Haren 2
za 1 apr Postillion Challenger ronde 7 (slot) Winnaar: Ruurd Kunnen | NOSBO Challenger: Loek van der Hagen
do 6 apr NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-HSP/Veendam 2 5-3
vr 7 apr Beker ronde 5 + voordracht Erwin Kok
do 13 apr NOSBO Bekerfinale Haren & Oostermoer-Hoogeveen 2-2 (2½-1½) Haren & Oostermoer wint NOSBO-Beker!
  NOSBO 4T-Noord SleutelSchaak-Haren & Oostermoer 1½-2½
vr 14 apr GEEN interne (Goede Vrijdag)
vr 21 apr Interne ronde 20
NOSBO 4T-Noord Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 4 2-2
vr 28 apr GEEN interne (meivakantie)
vr 5 mei GEEN interne (Bevrijdingsdag)
za 6 mei Grand-Prix Bob Romijn jeugdtoernooi Toernooiwinnaar: Daan Noordenbos
di 9 mei NOSBO 1A Bedum-Haren & Oostermoer 2 2½-5½
vr 12 mei Interne ronde 21
vr 19 mei Interne ronde 22
NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-Hoogeveen 3-5
vr 26 mei GEEN interne (dag na Hemelvaart)
vr 2 jun Play-off + Zomervierkampen ronde 1
vr 9 jun Play-off + Zomervierkampen ronde 2
vr 16 jun Play-off + Zomervierkampen ronde 3