Deel met je vrienden:
za 10 sep JCC Meesterklasse D ronde 1 t/m 3
vr 16 sep Interne ronde 1
JCC Promotieklasse A ronde 1 Haren A1-Opsterland A1 2½-1½
vr 23 sep Interne ronde 2
NJC Haren 1-Haren 2 3-1
di 27 sep NOSBO Promotieklasse Middelstum-Haren & Oostermoer 4½-3½
vr 30 sep Interne ronde 3
za 1 okt JCC Promotieklasse A ronde 2 & 3
JCC Meesterklasse D ronde 4 t/m 6
vr 7 okt Interne ronde 4
do 13 okt NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-Assen 2 4-4
vr 14 okt Beker ronde 1 + voordracht Andreas Tasma
vr 21 okt GEEN interne (herfstvakantie)
vr 28 okt Interne ronde 5
NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-ScepU 4-4 (6 jan. uitgespeeld)
NJC Haren 1-Staunton 1-3 | Haren 2-Ten Boer 3 2-2
vr 4 nov Interne ronde 6
za 5 nov Postillion Challenger ronde 1
wo 9 nov NOSBO 4T-Noord KroKo-Haren & Oostermoer 1½-2½
vr 11 nov Interne ronde 7
za 12 nov JCC Promotieklasse A ronde 4 & 5
vr 18 nov Interne ronde 8
ma 21 nov NOSBO 1A DAC-Haren & Oostermoer 2 4½-3½
vr 25 nov Beker ronde 2 + voordracht
NJC Gorredijk-Haren 1 2-2 | HSP-Haren 2 ½-3½
za 26 nov Postillion Challenger ronde 2
do 1 dec NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-ESG 4½-3½
vr 2 dec Interne ronde 9
NOSBO 4T-Noord Haren & Oostermoer-Paardensprong 3½-½
vr 9 dec Interne ronde 10
za 10 dec JCC Promotieklasse A ronde 6 & 7
JCC Meesterklasse D ronde 7 t/m 9: 11e plaats
di 13 dec NOSBO 1A Lewenborg 2-Haren & Oostermoer 2 4-4
vr 16 dec Interne ronde 11
za 17 dec Postillion Challenger ronde 3
vr 23 dec Snelschaken
vr 30 dec GEEN interne (kerstvakantie)
vr 6 jan GEEN interne (kerstvakantie)
za 7 jan Koffiehuisschaaktoernooi Toernooiwinnaar: Tijmen Hofstra
vr 13 jan Interne ronde 12
za 14 jan Postillion Challenger ronde 4
ma 16 jan NOSBO Promotieklasse Staunton 2-Haren & Oostermoer 5-3
di 17 jan NOSBO 4T-Noord Bedum-Haren & Oostermoer 1-3
vr 20 jan Interne ronde 13
NJC Ten Boer 3-Haren 1 1½-2½ | MSV-Haren 2 4-0
vr 27 jan Beker ronde 3 + voordracht Andreas Tasma
vr 3 feb Interne ronde 14
NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-Van der Linde 4½-3½
za 4 feb Postillion Challenger ronde 5
do 9 feb NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 4 4-4
vr 10 feb Interne ronde 15
NOSBO 4T-Noord SISSA Sisters-Haren & Oostermoer 2½-1½
NJC Haren 1-Philidor 1847 4-0 | Haren 2-Paardensprong 2 4-0
vr 17 feb Interne ronde 16
vr 24 feb GEEN interne (voorjaarsvakantie)
wo 1 mrt Basisschoolschaak Kampioenschap gemeente Haren Winnaar: Sint Nicolaasschool
vr 3 mrt Beker ronde 4 + voordracht Andreas Tasma
ma 6 mrt NOSBO 1A Roden-Haren & Oostermoer 2 6-2
vr 10 mrt Interne ronde 17
za 11 mrt Postillion Challenger ronde 6
vr 17 mrt Interne ronde 18
  NOSBO Promotieklasse Het Kasteel-Haren & Oostermoer 4½-3½  
NOSBO 4T-Noord Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 3 1-3
NJC Haren 1-De Paardensprong 1 3-1 | Haren 2-Ten Boer 2 2½-1½
vr 24 mrt Interne ronde 19
vr 31 mrt Interne
NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-SISSA 4 1½-6½
NJC Haren 2-Staunton 0-4 | MSV-Haren 1 1-3 Winnaar: Staunton | 2. Haren 1 | 7. Haren 2
za 1 apr Postillion Challenger ronde 7 (slot) Winnaar: Ruurd Kunnen | NOSBO Challenger: Loek van der Hagen
do 6 apr NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-HSP/Veendam 2 5-3
vr 7 apr Beker ronde 5 + voordracht Erwin Kok
do 13 apr NOSBO Bekerfinale Haren & Oostermoer-Hoogeveen 2-2 (2½-1½) Haren & Oostermoer wint NOSBO-Beker!
  NOSBO 4T-Noord SleutelSchaak-Haren & Oostermoer 1½-2½
vr 14 apr GEEN interne (Goede Vrijdag)
vr 21 apr Interne ronde 20
NOSBO 4T-Noord Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 4 2-2
vr 28 apr GEEN interne (meivakantie)
vr 5 mei GEEN interne (Bevrijdingsdag)
za 6 mei Grand-Prix Bob Romijn jeugdtoernooi Toernooiwinnaar: Daan Noordenbos
di 9 mei NOSBO 1A Bedum-Haren & Oostermoer 2 2½-5½
vr 12 mei Interne ronde 21
vr 19 mei Interne ronde 22
NOSBO Promotieklasse Haren & Oostermoer-Hoogeveen 3-5
vr 26 mei GEEN interne (dag na Hemelvaart)
vr 2 jun Play-off + Zomervierkampen ronde 1
vr 9 jun Play-off + Zomervierkampen ronde 2
vr 16 jun Play-off + Zomervierkampen ronde 3

Add a comment
Datum        
vr 18 sep Interne ronde 1
vr 18 sep NJC Haren 1-Haren 2 3½-½

vr 25 sep Interne ronde 2
za 26 sep KNSB 3A Haren & Oostermoer-HSP/Veendam 3-5

vr 2 okt Interne ronde 3
vr 9 okt Interne ronde 4
za 10 okt KNSB 3A Almelo-Haren & Oostermoer 5½-2½

za 10 okt Postillion Challenger ronde 1

vr 16 okt Beker ronde 1 + voordracht Andreas Tasma
vr 23 okt clubmatch Vriendschapsmatch Haren-Oostermoer 6-8
ma 26 okt NOSBO-Beker ronde 1 Eelde/Paterswolde*-Haren & Oostermoer 2 2½-1½
di 27 okt KNSB-Beker poule A ronde 1 Hoogeveen*-Haren & Oostermoer 2-2 (3½-½)
vr 30 okt Interne ronde 5
di 3 nov NOSBO 1A Bedum-Haren & Oostermoer 2 6½-1½

do 5 nov NOSBO 1B Haren & Oostermoer 3-Staunton 3 2-6
vr 6 nov Interne ronde 6
vr 6 nov NJC Staunton-Haren 1 3-1 | Haren 2-De Paardensprong 2 2-2
za 7 nov KNSB 3A Haren & Oostermoer-De Twee Kastelen 1½-6½

za 7 nov Postillion Challenger ronde 2

wo 11 nov NOSBO 4tal-M Haren & Oostermoer-KroKo 3-1
vr 13 nov Interne ronde 7
zo 15 nov toernooi North Sea Chess: toernooiwinnaar Jonas Hilwerda

vr 20 nov Beker ronde 2 + voordracht Maarten Roorda
zo 22 nov toernooi Jubileum-jeugdtoernooi Haren: winnaar Jonas Hilwerda

vr 27 nov Interne ronde 8
di 1 dec NOSBO 1B Lewenborg-Haren & Oostermoer 3 5-3
vr 4 dec NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-Staunton 4 7½-½
vr 4 dec Interne ronde 9
ma 7 dec NOSBO 4tal-M Roden-Haren & Oostermoer 0-4

vr 11 dec Interne ronde 10
vr 11 dec NJC Haren 1-Ten Boer 1 2-2 | ScepU-Haren 2 2-2
za 12 dec KNSB 3A Spassky's-Haren & Oostermoer 5-3

za 12 dec Postillion Challenger ronde 3

vr 18 dec Beker ronde 3
vr 26 dec Geen Interne Tweede Kerstdag
vr 1 jan Geen Interne Nieuwjaarsdag
vr 8 jan NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-Middelstum 2½-5½
vr 8 jan Interne ronde 11
vr 8 jan NOSBO 1B Het Kasteel-Haren & Oostermoer 3 6-2
za 9 jan KNSB 3A Haren & Oostermoer-Schaakwoude 4-4
za 9 jan Postillion Challenger ronde 4
vr 15 jan NOSBO 4tal-M Haren & Oostermoer-Groninger Combinatie 2 3-1
vr 15 jan Interne ronde 12
za 16 jan Nieuwjaarstoernooi Toernooiwinnaar: Edwin Zuiderweg
vr 22 jan Interne ronde 13
vr 29 jan Beker ronde 4 + voordracht Andreas Tasma
wo 3 feb NOSBO 1A ScepU-Haren & Oostermoer 2 3½-4½

do 4 feb NOSBO 1B Haren & Oostermoer 3-SISSA 5 4-4
vr 5 feb Interne ronde 14
wo 10 feb Basisschoolschaak BSSK Haren: winnaar Sint Nicolaasschool
vr 12 feb Interne ronde 15
vr 12 feb NOSBO 4tal-M De Paardensprong-Haren & Oostermoer 1-3

za 13 feb KNSB 3A Sneek-Haren & Oostermoer 6-2

za 13 feb Postillion Challenger ronde 5

vr 19 feb Interne ronde 16
vr 19 feb NJC Ten Boer 2-Haren 1 2-2 | Haren 2-De Paardensprong 1 1-3
vr 26 feb Interne ronde 17
vr 4 mrt Beker ronde 5 + voordracht Harry Gielen
vr 11 mrt NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-Assen 3 2-6
vr 11 mrt Interne ronde 18
vr 11 mrt NJC De Paardensprong 1-Haren 1 3-1 | De Paardensprong 2-Haren 2 1-3
vr 11 mrt NOSBO 1B Assen 4-Haren & Oostermoer 3 4½-3½
za 12 mrt Basisschoolschaak Drentse & Groninger halve finale
vr 18 mrt Interne ronde 19
vr 18 mrt NOSBO 4tal-M Haren & Oostermoer-Bedum 4-0
vr 18 mrt NJC kruisfinales Haren 1-Leek/Roden/Schaakkwartier 4-0 | Haren 2-Sneek 1-3
za 19 mrt KNSB 3A Denk en Zet/O&O Kampen-Haren & Oostermoer 4½-3½

za 19 mrt Postillion Challenger ronde 6
za 19 mrt Basisschoolschaak Finale BSSK
ma 21 mrt NOSBO 1A DAC-Haren & Oostermoer 2 4-4
vr 25 mrt Geen Interne Goede Vrijdag
do 31 mrt NOSBO 1B Haren & Oostermoer 3-Dwingeloo 4½-3½
vr 1 apr Interne ronde 20
za 2 apr KNSB 3A Haren & Oostermoer-ZSG ½-7½

za 2 apr Postillion Challenger ronde 7 (laatste): toernooiwinnaar Willem Sipkema

vr 8 apr Beker ronde 6 + voordracht Frans Hindriks
vr 15 apr Interne ronde 21
do 21 apr NOSBO 1B ESG 2-Haren & Oostermoer 3 6½-1½
vr 22 apr NOSBO 1A Haren & Oostermoer 2-SISSA 4 4½-3½
vr 22 apr Interne ronde 22
vr 22 apr NJC finales Haren 1 (9e)-Sneek 2½-1½ | Haren 2 (12e)-Leek/Roden/Schaakkw. 1-3

za 23 apr KNSB 3A Phildor 1847 2-Haren & Oostermoer 5-3

vr 29 apr Interne ronde 23
vr 6 mei Geen Interne Dag na Hemelvaartsdag
vr 13 mei Beker ronde 7 Bekerwinnaar: Joris Spanjer
vr 20 mei Interne ronde 24
vr 27 mei Play-offs + vierkampen De Octopus, Mellenssteeg 16, 9753 HN  Haren
vr 3 jun Play-offs + vierkampen
vr 10 jun Play-offs + vierkampen
Add a comment
Datum Interne Klasse Wedstrijd/details
vr 7 nov Beker ronde 1 + voordracht
do 13 nov   NOSBO 1A Haren & Oostermoer 3 - ScepU
do 13 nov   NOSBO 4Z Haren & Oostermoer - Het Kasteel
vr 14 nov Interne ronde 10  
vr 14 nov   NOSBO 1B Haren & Oostermoer 2 - Dwingeloo
vr 21 nov Interne ronde 11  
vr 21 nov   NOSBO P Assen 2 - Haren & Oostermoer
vr 28 nov Interne ronde 12  
ma 1 dec   NOSBO 1B ESG 2 - Haren & Oostermoer 2
do 4 dec   NOSBO 1A HSP/Veendam 2 - Haren & Oostermoer 3
vr 5 dec Geen Interne   Sinterklaas
ma 8 dec   NOSBO 4Z Ter Apel - Haren & Oostermoer
vr 12 dec Interne ronde 13  
vr 12 dec   NOSBO 1B Haren & Oostermoer - Groninger Combinatie 6
di 16 dec   NOSBO Beker Lewenborg - Haren & Oostermoer 2
      Het Dok, Kajuit 4, 9733 CA Groningen
vr 19 dec Beker + voordracht  
vr 26 dec Geen Interne   Tweede Kerstdag
vr 2 jan Geen Interne    
do 8 jan   NOSBO 1A Haren & Oostermoer 3 - Middelstum
do 8 jan   NOSBO P Haren & Oostermoer - Dwingeloo
vr 9 jan Interne ronde 14  
vr 9 jan   NOSBO 1B Haren & Oostermoer 2 - Roden
vr 16 jan Interne ronde 15  
vr 16 jan   NOSBO P Haren & Oostermoer - Van der Linde
vr 16 jan   NJC Gorredijk - Haren / MSV - Haren 2
      Postillion Hotel, Emmalaan 33, 9752 KS Haren
vr 23 jan Beker ronde 3 + voordracht
vr 30 jan Interne ronde 16  
ma 2 feb   NOSBO 1A DAC - Haren & Oostermoer 3
di 3 feb   NOSBO 1B Lewenborg - Haren & Oostermoer 2
      Het Dok, Kajuit 4, 9733 CA Groningen
do 5 feb   NOSBO 4Z HSP/Veendam - Haren & Oostermoer
vr 6 feb Interne ronde 17  
ma 9 feb   NOSBO P Staunton 2 - Haren & Oostermoer
      De Helpen, Groenesteinlaan 16, 9722 BX Groningen
vr 13 feb Interne ronde 18  
vr 20 feb Interne ronde 19  
vr 27 feb Geen Beker   Voorjaarsvakantie
do 5 mrt   NOSBO 1A Haren & Oostermoer 3 - Bedum
vr 6 mrt Interne ronde 20  
vr 6 mrt   NOSBO 1B Haren & Oostermoer 2 - Het Kasteel
vr 13 mrt Interne ronde 21  
vr 13 mrt   NOSBO 1B Haren & Oostermoer 2 - Groninger Combinatie 5
vr 20 mrt Beker ronde 4 + voordracht
vr 20 mrt   NJC Kruisfinales
      Postillion Hotel, Emmalaan 33, 9752 KS Haren
do 26 mrt   NOSBO 1A Haren & Oostermoer 3 - Staunton 4
vr 27 mrt Geen Interne    
vr 27 mrt   NOSBO 1B HSP/Veendam 3 - Haren & Oostermoer 2
vr 3 apr Geen Interne   Goede vrijdag
vr 10 apr Interne ronde 22  
vr 10 apr   NOSBO P SISSA 3 - Haren & Oostermoer
      DSC Jannes v/d Wal, Oliemuldersweg 43, 9713 VA Groningen
vr 17 apr Interne ronde 23  
vr 17 apr   NJC Finales
      Postillion Hotel, Emmalaan 33, 9752 KS Haren
za 18 apr   Grand-Prix Grand-Prix Bob Romijn
      Postillion Hotel, Emmalaan 33, 9752 KS Haren
vr 24 apr Beker ronde 5 + voordracht
vr 1 mei Interne ronde 24  
vr 1 mei   NOSBO P Haren & Oostermoer - Hoogeveen
vr 8 mei Geen Interne    
do 14 mei   KNSB Bekerfinale in Postillion Hotel
      Postillion Hotel, Emmalaan 33, 9752 KS Haren
vr 15 mei Geen Interne   Dag na Hemelvaartsdag
vr 22 mei Jeugdsimultaan + matches Gasunie-gebouw, Concourslaan 17, 9727 KC Groningen
vr 29 mei Play Off ronde 1  + live commentaar
vr 5 jun Play Off ronde 2  + live commentaar
vr 12 jun Play Off ronde 3  + live commentaar
Add a comment

Lees het laatste Corona-nieuws van de KNSB.
______________________________

Vergeet niet af en toe te kijken bij de binnengekomen stukken...
______________________________

LiChess.org
Schaakclub Haren is ook aanwezig op LiChess.org. Maak een gratis account aan en speel online tegen je clubgenoten en de rest van wereld. Inmiddels lijkt LiChess een beter platform dan Chess.com, meer en betere features en alles volledig gratis. Installeer dan ook gelijk de app: https://lichess.org/mobile
______________________________

chesscom button

Schaakclub Haren is ook aanwezig op Chess.com! Schrijf je snel gratis in, en speel ook online tegen je eigen clubgenoten. Wil je eerst meer weten, lees dan hier
onze uitleg
.
______________________________

Onderscheiden met de Koninklijke Erepenning in het kader van het honderdjarig bestaan (1915-2015). 
______________________________ 

barbier van haren
Rijksstraatweg 140 Haren,
tel. 050-5345266
______________________________ 

dezaak