Deel met je vrienden:

Afgelopen woensdag 13 februari streden maar liefst 80 schoolkinderen (in de eindstand staan 73 namen omdat een aantal in de laatste ronde niet meer kon meedoen) in De Mellenshorst om het basisschoolkampioenschap van Haren.

Na zeven partijen te hebben gespeeld bleken de schakers van OBS De Wissel het beste te hebben gescoord.

 

Scholenkampioenschap
Het winnende team van De Wissel bestond uit kopman Mirzal Emin Simsek, Laurens Dijkstra, Florian Drent en Hilal Simsek. Als tweede eindigde De Borg, met Liam Smook, Benjamin en Daniël Tipping en Ben Moffitt in de gelederen. De Sint Nicolaasschool, met Justus van der Feen, Bernice van Santen de Hoog, Lars de Rooij en Daan van Rozen, finishte als derde. Deze drie scholen hebben zich geplaatst voor de halve finale op zaterdag 9 maart.

Persoonlijk kampioenschap
Mirzal Emin Simsek, die persoonlijk de beste score behaalde – hij speelde alleen in de laatste ronde remise tegen Laurens Dijkstra (zie foto) –, maakte grote indruk met de manier waarop hij geconcentreerd, vastberaden en met zelfvertrouwen en spelvreugde zijn partijen speelde. Hij bleef in het persoonlijk klassement Justus van der Feen en Laurens Dijkstra (Liam Smook en Benjamin Tipping behaalden dezelfde score) voor. Er deden opvallend veel meisjes mee en daar eindigden als eerste drie: Hilal Simsek, Bernice van Santen de Hoog en Lise Jonker (De Borg).

Eindstand scholen           Score
01 De Wissel                  44
  
Mirzal Emin Simsek         13
  
Laurens Dijkstra           11
   Florian Drent              10
   Hilal Simsek               10
02 De Borg                    42
  
Liam Smook                 11
   Benjamin Tipping           11
   Daniël Tipping             10
   Ben Moffitt                10
03 St.Nicolaas                40
  
Justus van der Feen        12
   Bernice van Santen de Hoog 10
   Lars de Rooij               9
   Daan van Rozen              9
04 De Borg 2                  36
05 De Wissel 2                34

Eindstand groep 8
01 Mirzal Simsek              13  De Wissel
02 Justus van der Feen        12  St.Nicolaas
03 Laurens Dijkstra           11  De Wissel
Eindstand groep 7
01 Biene Blom                  7  De Wissel
02 Stijn Veldhuizen            7  De Borg
03 Tom Rozen                   7  St.Nicolaas
Eindstand groep 6
01 Hilal Simsek               10  De Wissel
02 Julius Drent                9  De Wissel
03 Lise Jonker                 9  De Borg
Eindstand groep 5
01 Benjamin Tipping           11  De Borg
02 Tongcan Fokkens             9  De Wissel
03 Rana Gül                    9  De Wissel
Eindstand onderbouw
01 Elchanan Buitenwerf         5  De Borg
Eindstand meisjes
01 Hilal Simsek               10  De Wissel
02 Bernice van Santen de Hoog 10  St.Nicolaas
03 Lise Jonker                 9  De Borg

Eindklassement na 7 partijen

Nr Naam                     Score Groep School      m/j WP

01 Mirzal Emin Simsek         13    8   De Wissel       67
02 Justus van der Feen        12    8   St.Nicolaas     64
03 Laurens Dijkstra           11    8   De Wissel       67
04 Liam Smook                 11    8   De Borg         67
05 Benjamin Tipping           11    5   De Borg         57
06 Florian Drent              10    8   De Wissel       67
07 Daniel Tipping             10    8   De Borg         62
08 Hilal Simsek               10    6   De Wissel   m   55
09 Ben Moffitt                10    8   De Borg         52
10 Bernice van Santen de Hoog 10    8   St.Nicolaas m   46
11 Lars de Rooij               9    8   St.Nicolaas     63
12 Julius Drent                9    6   De Wissel       60
13 Daan van Rozen              9    8   St.Nicolaas     58
14 Lise Jonker                 9    6   De Borg     m   57
15 Daan van Delden             9    8   De Borg         56
16 Tongcan Fokkens             9    5   De Wissel       56
17 Jasmijn Spee                9    8   St.Nicolaas m   56
18 Gijs Rottinghuis            9    8   St.Nicolaas     54
19 Rana Gül                    9    5   De Wissel   m   53
20 Linde Elzinga               9    8   St.Nicolaas m   53
21 Gijs Moeijes                9    8   De Borg         52
22 Jonathan Aussems            9    8   De Borg         51
23 Julian Overhorst            9    8   St.Nicolaas     50
24 Thomas Chan                 9    5   De Borg         49
25 Lonne Kolkman               8    8   St.Nicolaas m   59
26 Joost van Weringh           8    8   De Borg         58
27 Gijs de Wit                 8    8   St.Nicolaas     54
28 Daniel Hoving               8    8   St.Nicolaas     51
29 Yente van Elsdingen         8    8   St.Nicolaas m   49
30 Niels de Rooij              8    6   St.Nicolaas     46
31 Fleur Kok                   8    8   St.Nicolaas m   43
32 Nero Rus                    8    8   De Borg         43
33 Hasse van Vliet             7    6   St.Nicolaas     58
34 Hezal Simsek                7    6   De Wissel   m   56
35 Biene Blom                  7    7   De Wissel   m   55
36 Eva Hakker                  7    8   St.Nicolaas m   55
37 Stijn Velthuizen            7    7   De Borg         52
38 Matthijs Swaters            7    8   St.Nicolaas     51
39 Marnix Koning               7    8   St.Nicolaas     49
40 Tom van Rozen               7    7   St.Nicolaas     48
41 Kyra Dekker                 7    8   De Wissel   m   46
42 Floor Hofenk                7    8   St.Nicolaas m   46
43 Laura van Zijl de Jong      7    8   St.Nicolaas m   46
44 Maksim Yakovlev             7    5   De Borg         46
45 Nola Wildschut              7    7   St.Nicolaas m   39
46 Maurik van der Cruijs       7    7   St.Nicolaas     38
47 Mehmet Simsek               6    5   De Wissel       54
48 Guus Blom                   6    5   De Wissel       53
49 Mirre Lubbert               6    8   PPS          m  51
50 Merle van Beek              6    8   St.Nicolaas  m  50
51 Frederick Pahl              6    7   St.Nicolaas     48
52 Lieke Brink                 6    7   De Borg      m  46
53 Silke van Hes               6    8   PPS          m  42
54 Kyle Dekker                 6    5   De Wissel       36
55 Teije Griffioen             5    7   St.Nicolaas     49
56 Ali Mahamad                 5    8   De Wissel       48
57 Gaith Almatistani           5    6   De Wissel       47
58 Stach Elzer                 5    8   St.Nicolaas     46
59 Guus Schuurman              5    7   St.Nicolaas     46
60 Thijmen Donker              5    7   St.Nicolaas     46
61 Douwe Offeringa             5    7   St.Nicolaas     44
62 Bente Boelstra              5    8   St.Nicolaas  m  41
63 Eichanan Buitenwerf         5    4   De Borg         39
64 Lot van der Veen            5    8   St.Nicolaas  m  38
65 Lina Frije                  5    8   St.Nicolaas  m  38
66 Elin Jas                    4    7   De Wissel    m  49
67 Anne-Sophie Offeringa       4    8   St.Nicolaas  m  41
68 Merlijn Keuning             4    6   St.Nicolaas     41
69 Djamell Assouline           4    8   De Borg         34
70 Merlijn van Sprundel        4    7   St.Nicolaas     31
71 Famke Coolsma               4    8   PPS          m  30
72 Luca Tacono                 3    6   De Wissel       36
73 Jaimey Olivier              3    5   De Wissel    m  25

Foto's: Emiel van der Feen.